Daniel Adams
چرا از دهقونیکا برنج بخریم؟

چرا از دهقونیکا برنج بخریم؟

این برنج قاطی داره! برنج طعم و مزه نداره! معده رو اذیت می‌کنه! و ده‌ها جمله شبیه اینها که به هنگام خوردن برنج تکرار می‌کنیم.

شاید برنج‌فروش‌ها را کلاه‌بردار می‌دانید و از خوردن برنج با کیفیت ناامید شده‌اید یا از این که به جیب و سلامتی شما خسارت وارد شده، ناراحت هستید.

عدم نظارت و کنترل کیفی مناسب در بازار برنج و سوءاستفاده بعضی از تاجرنماها از این موقعیت باعث شده تا بازار برنج حال روز خوبی نداشته باشد.

رقم‌های جدید برنج خارجی وارد بازار شده‌اند که از نظر تیپ و ظاهر، شباهت زیادی با رقم‎‌های داخلی دارند و تشخیص آنها حتی برای کارشناسان برنج، با آزمون‌های شیمیایی هم سخت است.

اما دیگر نگران نباشید، چون شما به راحتی می توانید از دهقونیکا برنج سالم و به قیمت واقعی برای مصرف خانوار خود بخرید.

مزایای منحصر به فرد خرید از دهقونیکا:

خالص بودن برنج، طعم و مزه برنج، ایرانی یا خارجی بودن برنج، همگی دغدغه‌های مشترک مصرف ‌کنندگان برنج هستند.

دهقونیکا می‌خواهد به کشاورز کمک کند تا محصول خود را بدون واسطه به دست مصرف‌کننده برساند و خود کشاورز هم ضمانت محصول خودش را به عهده ‌بگیرد تا مصرف‌کننده با خیالی آسوده و خریدی مطمئن، عطر و طعم واقعی برنج را تجربه کند.

تیمی از بهترین کارشناسان، محصولات کشاورزان را ارزیابی می‌کنند. کارشناسان دهقونیکا سوق دادن کشاورز به سمت کشت مکانیزه و نظارت و کنترل استفاده از سم و کود در مزارع، کشاورزان را برای تولید محصول سالم و هم این طور از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هدایت می کنند.

در دهقونیکا شما حق انتخاب کشاورز و برنج سازگار با ذائقه خودتان را دارید و همچنین می‌توانید محل فعالیت کشاورز که در آنجا به کار تولید مشغول است را به صورت نقشه هوایی مشاهده کنید.

شما می‌توانید برنج‌ها را در بسته‌بندی‌های مختلف از یک کیلو تا مقدار بالاتر را سفارش دهید.
همه چیز آماده است

به وبسایت دهقونیکا بروید، کشاورز و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از انتخاب و خرید شما، کارشناسان برنج، محصول کشاورز را به صورت خالص تحویل می‌گیرند و با دستگاه‌های مدرن، برای شما بسته‌بندی می‌شود. 

هر سوالی دارید می توانید با قسمت خدمات مشتریان تماس بگیرید. خریدی دلنشین و مطمئن را در دهقونیکا تجربه کنید. 

در ضمن تجربه جالب خود پس از مصرف برنج‌های کشاورزان دهقونیکا را برای ما بفرستید.


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه

برای ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید